Important notice

***
It’s not a joke..

Note! This notice is addressed to persons who want to destroy my public opinion in Poland, they do all to damage my work, life, company, social opinion, so in last year, in september I filed to the Warsaw Prosecutor’s office – second notification of the possibility of committing a crime.

Note! No polish language.
No trudne dziecko, no hitlery roku, no po co te listy itp., PAJACE.
Sami jesteście świrami, alkoholikami, cwelami, czcicie banderę, działacie na lewo, na ręcznym, niewolnicy, za darmo. Kto “mówi do siebie, nie ma nikogo, zamyka ludzi”, jest “hitler, faszysta, jemu nikt nie pomoże, prowadzi zakład pogrzebowy, wojna światów, cegłówka mu na głowę upadła, mój synek, mój syn, jedzie na ręcznym, wszystko ma na lewo, mówi do siebie, odciął się podczas remontu łazienki, pociął się, firma mu upadła, alkoholik, matka mu umarła, „a jaka atmosfera”, zakrywa dochody, wywołuje wojny, głową macha, prowadzi nielegalną działalność, działa na lewo, wszystko na lewo, dziwny on jest, ma żółte papiery, sprzedaje narkotyki, ksiądz komornika, ma durny łeb, zdrajcy narodu, wałęsa, to ten order, stanowi zagrożenie bezpieczeństwa dla innych ludzi, organizuje pogrzeby, nakłania innych do samobójstwa, pisze do prokuratury jakieś głupoty, wysiadł psychicznie podczas remontu łazienki, sekta, ma brudne ręce, kogoś pociął, zabił, pociął jakąś panienkę, odciął się, robi awantury, co to za firma z komputera, nikt tak długo nie szuka pracy jak on, znowu się zwolnił, ciągle się boi, samobójca, morderca, ale łeb, ma opóźnienia, tak się wku….ił że założył działalność, klientów mi/nam pozabierał, to ten muzyk, to ten aktor” itd. itp.?
Leczcie się od d.. strony, popaprańcy, bo na głowę za późno. Zostało w tej sprawie złożone zawiadomienie do Prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa, wniosek o ściganie i zapłacicie za to co zrobiliście!
***
Uwaga! Tekst w języku polskim tyczy się określonego kręgu osób,
które najprawdopodobniej poprzez bezprawne użycie mojego wizerunku oraz danych osobowych przedsiębiorcy, tj. moich danych
gdzieś w mediach (Internet, Facebook itp.?), a także pomówienia, zniewagi, rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji o mnie i firmie oraz tzw. działanie nieuczciwej konkurencji usiłowały zepsuć mojej osobie opinię w Polsce.
Jeżeli ktoś z Państwa posiada w tej sprawie jakieś istotne informacje, zdjęcia, link do strony itp., proszę o pilny kontakt, gdyż według Policji powyższe określono jako m.in. kierowanie spojrzeń oraz wydano postanowienie niezgodne ze złożonym zawiadomieniem, na co oczywiście złożyłem zażalenie.

Osoba/osoby która/e były tego inicjatorami jest/są ciężko chorym psychopatą, o ile ktoś mu/im jeszcze pomoże, albowiem teksty m.in. “mój syneczek, mój synek, mój syn, dziecko” rzucane pod moim adresem oraz machanie głową na mój widok przez innych ludzi podczas poruszania się po Warszawie, zapewne na ich/jego polecenie czy też z powodu ich/jego urojeń – świadczą iż zapewne uległ wypadkowi na głowę, bądź amputowano mu przyrodzenie i stąd owe sytuacje.
Dodam, że napewno żadna z tych osób nie jest moim ojcem, ponieważ mój ojciec nie żyje od 2007 roku i jak mniemam powyższe może mieć związek z inną, sporą sprawą zgłoszoną do Prokuratury, w której jestem pokrzywdzonym (m.in. przeciwko byłemu funkcjonariuszowi publicznemu oraz wierzycielom, o czyny z art. 231 § 2 kk, art. 131 § 2 kk, art. 115 § 12 kk, art. 191 § 2 kk, art. 286 § 1 kk, art. 13 § 1 kk w zw. z art. 286 § 1 kk, art. 271 § 1 kk i inne, więcej na https://zkrzywej.pl/aktualnosci -ten serwis ze względu na doświadczenia życiowe był pomysłem na drugą działalność) i nadal walczę o sprawiedliwość, gdyż organ do którego przekazano sprawę właściwie nie zrobił nic, w tym nie przesłuchał wszystkich wskazywanych i innych możliwych świadków, pomijając i uznając za nieistotne kilkadziesiąt podniesionych kwestii – wydał dopiero w 7-ym miesiącu od zawiadomienia – postanowienie o wszczęciu śledztwa, a następnie krzywdzące moją osobę postanowienie o umorzeniu śledztwa, które następnie Sąd rozpatrujący zażalenie podtrzymał, uzasadniając, m.in. iż złożone wraz z zawiadomieniem liczne dowody nieprawidłowości oraz podniesione w oparciu o opinie radców prawnych kwestie – to wywody i polemika, że nie odniosłem żadnej szkody – w sytuacji gdy należało przyjąć odmienne stanowisko, nie doszło do przedawnienia karalności wszystkich zgłoszonych w zawiadomieniu czynów itd. Podobno w Polsce mamy prawo i sprawiedliwość..?

– A Ty, “Mój synek, mój syneczek”, pseudobohaterku, zmień sobie pieluszkę, albo podpaskę, siusiumajtku, i nie mieszaj więcej tych psychotropów z wódką podczas pracy, bo masz po tym urojenia, że nic mi się nie stało, Twoja pseudodziałalność i propaganda jest nielegalna, to wywody i polemika, bredzisz że to Tobie sie należy, a tymczasem masz pełną pieluszkę od przekrętów i łamiesz konstytucję RP, bredzisz że jesteś zdrowy, ale to nieprawda, bo to Ty jesteś świrem, alkoholikiem, nierobem, masz wszystko na lewo, działasz na lewo, ciągle się boisz, bierzesz łapówki a potem cedzisz że jesteś nieświadomy, ukrywasz dochody, głową machasz jak piszesz donosy, mówisz do siebie, że nie masz nikogo, masz żółte papiery, durny łeb, ciągle pociągiem jeździsz, nic nie umiesz i nic nie potrafisz. Sam jesteś faszystą, hitlerem, zdrajcą narodu, mówisz że palisz kościoły i masz ch…a atmosferę – Ty zniewieściała patologio. Wyjedź z tego kraju najlepiej, bo poziom twojej inteligencji na równi kibla, wskazuje iż za późno na leczenie, zwłaszcza z moich/naszych podatków./

- 18-21.10.2019 Rybie/Raszyn -
"Kierowanie spojrzeń"? / "Directing a look / a gaze"? I don't think so..

– 18-21.10.2019 Rybie/Raszyn –
“Kierowanie spojrzeń”? / “Directing a look / a gaze”? I don’t think so..

Ze względu na to iż od września 2019 – dotychczas, w odróżnieniu od Prokuratury Krajowej, która bez opieszałości podjęła czynności – to Stołeczna Policja nie zrobiła w tej sprawie nic poza: a). usiłowaniem wprowadzenia mojej osoby w błąd, tym iż rzekomo informowałem o wydarzeniach do września 2018, co nie było zgodne z zawiadomieniem, które wogóle zbagatelizowano oraz, b). znieważenie mojej osoby poprzez określenie o “kierowaniu spojrzeń” w postanowieniu o odmowie wszczęcia dochodzenia, a ponadto c). usiłowano zapisać w protokole przesłuchania mojej osoby – adnotacje o “głosach z tyłu” przez co znieważono moją osobę sugerowaniem problemów psychicznych i d). inne – wobec czego informuje, że jeżeli do godz. 24:00 w dniu 22-01-2020 Policja nic nie zrobi z tą sprawą – i nadal będę nękany – zarówno podczas dnia, jak i nocy, m.in. podczas odsłuchiwania muzyki na telefonie oraz komputerze tekstami w tle o treści “mój synek, mój syneczek, głową macha, za darmo, mówi do siebie” itp., za pomocą dźwięków podczas pracy innych urządzeń itd., rzucanych pod moim adresem słów wypowiadanych przez nieznane mi osoby podczas poruszania się po Warszawie itd. – to zgłoszę tę sprawę poza PL, a jak nie ja – to zrobi to ktoś inny, takie sprawy jak spyphone to nie nowość dla mnie. Chronicie d przestępcom, broniąc ich że byli nieświadomi, przy pominiętych i uznanych za nieistotne – kilkudziesięciu wątkach, dowodach itd., a pokrzywdzonych nękacie? Rewelacyjny wymiar sprawiedliwości.. To do czego doszło w roku 2018, jaki w zeszłym 2019 roku w obu tych sprawach, to nie jest k… prawo i sprawiedliwość, a raczej legalne zabójstwo. Na co czekał prokurator prowadzący sprawę od marca do grudnia 2018, aż były komornik i inni uciekną za granice? Dlaczego nie przesłuchał świadków, pominął jawne dowody nieprawidłowości i wiele innych..? Może prokurator zapłaci sam teraz wszystko podwójnie z odsetkami za zaniechanie działania i swoje decyzje, skoro to żadne pieniądze dla niego..Przecież nie odniesie żadnej krzywdy, ani szkody..?/


Dear sirs, Excuse me if my english in this notice isn’t perfect. If you see this message, you could to do something for me good – please report a illegal actions made I think by pis fanatics, maybe directly via Kaczynski’s hands – to the European Parliament, European Victim’s support or other institutions. They terrorizes my person every day, humiliates, sneer about my business activity, disseminates many false information about my person. I think someone used illegally my image and my personal data and I want to inform about possible stalking by instructions of someone sick, because polish Police from september 2019 did nothing in this case. Urgent. This not a joke. This is a polish law and european law breaking, breaking of civil code and acts of polish constitution.
I think that sick fanatics, maybe fascist, catholic or other humans from Poland still notoriously harassing my person in a different ways, ie. by words “child, difficult child, alcoholic, my son, my sonny, he close a humans, he have all on left illegal, hitler, sick head, freak, he have stupid head, he have yellow papers/documents, he talk to himself, nobody helps him, for free, he is still afraid, he organized funerals, he conductes illegal activity, he is danger for other humans, he burn churches” etc.
No one of those persons certainly isn’t my father, because my father is already dead. They tried to make from my person – mentally ill person, they written on the wall behind my last flat in Warsaw – words “tylko cwele czczą banderę”, which insinuate that my person is a fascist, but I’ve never had nothing in common with this. By someone false opinions, they try to quiet the case, cover up the case, they didn’t notify my person about the date of trial in court, although I were interested of my case and write proposal to the court, as well as they had my current correspondence address.
By instructions of someone sick, mentally ill person, i think politic, if they watched my person on the Warsaw city street – I don’t know why but they waving their heads and they write, I think on social media, i.e. Facebook? many false words about my person.
I think this situations are connected with the first notification of the possibility of commiting a crime, which in february 2018 I filed to the Prosecutor’s office from Zielona Góra city in Poland. In that case I indicate to the Prosecutor’s office about 7 possible crime allegations (ie. against a former public official and creditors with acts of polish criminal code, 231 § 2, 131 § 2, 115 § 12, 191 § 2, 286 § 1, article 13 § 1 with relation to the article 286 § 1, 271 § 1 and others, more on the https://zkrzywej.pl/aktualnosci – this website was an idea for the second activity, due to my life experience).
For more than 12 months in two cases we think they didn’t nothing, they didn’t interview witnesses and other possible witnesses. They skips many relevant evidence, issues which we filed with a notification of the possibility of committing a crime, and by their opinion nothing happend and all is outdated. That’s untrue. We have find more possible facts a crime and we filed our appeals against the decisions of the Prosecutor’s office. In my case in november 2019 the court upheld Prosecutor’s office decison. The court write in a substantiation, that my relevant evidence and issues which were analyzed with lawyers – were deduces and polemics, so I filed next appeal against the decision of the Prosecutor’s office to the National Prosecutor’s Office in Warsaw, Poland. Problem is unsolved, the Police from Warsaw called my notification of the possibility of commiting a crime as a i.e. “kierowanie spojrzeń”, it means “directing a look / a gaze”, so I think this situations are directing by someone of our politics. Someone try to force me to leave, escape from Poland.
Any assistance, I have not received any financial resources, nothing, same from advertised in polish media “Fundusz Sprawiedliwości” / “Justice Foundation” which is signatured by Polish Ministry of Justice, only short meetings with a lawyer. I dont know, it’s true, really we have in Poland law and justice?.. #PLIK DO DRUKU www.plikdodruku.pl

error: Copyright by PLIK DO DRUKU T.S.
WhatsApp chat